Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Niepoględzie – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zaciszne mikro osiedle składające się z 5 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Bratkowa

Krępa Słupska(Niepoględzie + 25 km)

199 999 zł1 582 m² 126,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1582 m (nr 167/222), położona w Krępie Słupskiej przy ul. Bratkowej. Działka znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Karwno

Karwno(Niepoględzie + 15 km)

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka W okazyjnej cenie. Działka: oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m2, usytuowaną w malowniczej miejscowości Karwno, gmina Czarna Dąbrówka. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Głobino(Niepoględzie + 24 km)

106 000 zł1 033 m² 102,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, głobino, ul.Łąkowa, gm.Słupsk, powiat słupski, 106.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana blisko miasta Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Parchowo(Niepoględzie + 22 km)

278 000 zł1 498 m² 185,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę blisko jeziora Mausz 8 min pieszo z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1498 m2 w Parchowskim Młynie, gmina Parchowo, powiat :bytowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Cicha

Kołczygłowy(Niepoględzie + 11 km)

120 080 zł1 580 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, kołczygłowy, 1580m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1580 m2, położoną w miejscowości Kołczygłowy, gmina Kołczygłowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Dębnica Kaszubska(Niepoględzie + 11 km)

250 000 zł1 900 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy ul. Polnej w Dębnicy Kaszubskiej 1900m To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia blisko natury. Powierzchnia: 1900m Wymiary: szerokość 48m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tuchomie

Tuchomie(Niepoględzie + 21 km)

129 000 zł1 601 m² 80,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka na obrzeżach miejscowości Tuchomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Trzebielino

Trzebielino(Niepoględzie + 22 km)

2 200 000 zł39 000 m² 56,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna z zabudowaniami i mew Przedstawiam Państwu miejsce o nieograniczonych możliwościach prowadzenia wielu działalności: restauracji, małej gastronomii,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Niedarzyno

Niedarzyno(Niepoględzie + 10 km)

783 265 zł22 379 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

Działka inwestycyjna, ul. Wybickiego

Bytów(Niepoględzie + 16 km)

1 200 000 zł2 677 m² 448,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 2677 m Forma własności: własność Przeznaczenie: teren przeznaczony pod budynki usługowo handlowe,

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Wojtyły

Niepoględzie,pomorskie

105 000 zł1 900 m² 55,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w granicach otuliny Parku Krajobrazowego "doliny Słupi". Działka w miejscowości Niepoględzie o powierzchni 1900m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij